• Wpisów: 2
  • Średnio co: 2 lata
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 00:51
  • Licznik odwiedzin: 1 250 / 2384 dni
 
lolus489
 
Założyłam ten blok sama nie wiem czemu ..? Może to chęć pisania o moim pierdolonym życiu, o tym co widzę dookoła mnie, o tym jak fałszywych a zarazem zajebistych ludzi spotykam. Szczerze nie wiem..? Może jak poczytacie to sami ocenicie.!

Właśnie dokańczam czytać blog,blog prostytutki, i jak się okazało na pingerze. Nie rozkminiam laski ma wszystko czego chcę no może nie do końca ma chłopaka, i ma dwa życia. W tym pierwszym udaję cnotkę, pobożną która chodzi do kościoła, modli się i dobrze uczy. W tym drugim zaś pieprzy się na prawo i lewo, pierwszy raz zrobiła to z poważnych powodów finansowych później już ją to w ciągłą, uzależniło tak ja Marihuana czy alkohol. Współczuję jej lecz ona sama piszę że tego nie potrzebuję nie obchodzi ją co mówią o niej, chce się po prostu wyżalić. Dziewczyna moim zdaniem trochę zagubiona, sama jestem młodsza od niej lecz cóż nie narzucam innym jak mają żyć i się zachowywać..!

Chcecie wiedzieć coś o mnie..? Proszę bardzo..! Mam chłopaka z którym zrywałam już 4 razy bo zawsze bardziej uwzględnia w swoim życiu kolegów a dokładnie chyba jednego, frajera który wymyśla plotki na lewo i prawo do mojego związku się przypierdolił od nie dawna chociaż czy ja wiem o wszystkim ..? Od jakiś dziesięciu lat mój ojciec ma mnie w dupie załatwił sobie nową rodzinkę, może ma rację nie jestem przecież idealna więc byłam mu zbędna w życiu. Właściwie to może tak nie do końca ale o tym raczej kiedy indziej.
Mieszkam z babcią i mamą moja rodzinka jest troszkę skomplikowana więc o tym tez kiedy indziej. Chciałabym chociaż raz wiedzieć że znalazłam idealny przepis na miejsce w którym mam się znajdować, z kim i przede wszystkim o jakiej porze i godzinie.Dorzucam jeszcze swoją fotkę.. A TERAZ KRÓLEWNA WYCHODZI ZE SWOJEJ BAJKI. Dobranoc :*

Nie możesz dodać komentarza.